Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Vinylová podlaha EXPONA a MARMOLEUM v novostavbě

Oslovila nás mladá rodina v Ostravě s přáním realizace podlahy. V dětských pokojích jsme zvolili Marmoleum,  u jednoho syna modré u druhého zelené. Hrací hernu jsme sladili do modro-zelených čverců. Marmoleum je velice vhodné pro děti díky své antibakteriálnosti. Ve společných prostorech tj. obývací pokoj a kuchyň jsme položili vinylovou podlahu EXPONA DOMESTIC - dekor 5953 DUB DIVOKÝ. Zeptali jsme se paní domácí na pár otázek:

1. Proč jste zvolila tuto podlahovou krytinu?

Pro podlahu jsem se rozhodla, protože máme podlahové topení. To v podstatě vyloučilo krytiny jako dřevo, koberec a laminát. Protože jsem chtěla dřevěný vzhled, vyhrála podlaha EXPONA, která ho imituje (pro mě) dostatečně věrné. Tedy zkráceně, praktická podlaha s pěkným vzhledem.

2. Jak jste spokojeni?

S podlahou jsem více než spokojená. Zdá se mi, že po dvou letech vypadá pořád stejně, prestože je na velmi frekventovaných místech (kuchyň, obývak). A i když je špinavá, vypadá čistě (jediná podlaha v domě o které to můžu tvrdit). A snad ještě jedna věc: i když máme podlahové topení a podlaha je slepená z kousku, nikde není ani škvíra (z toho jsme měli obavy).

3. Co říkáte na práci podlahářů?

S prací podlahářů jsem spokojena (jak by ne, když je podlaha pěkná), byli ochotní, uklidili.

Paní  Jana B.( pedagog)

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650