Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Marmoleum v dřevostavbě

Naše další realizace se uskutečnila ve Starém Jičíně. Majitelé dřevostavby požadovali podlahu z přírodního materiálu vhodnou pro podlahové topení. Volba padla na marmoleum. Níže se dozvíte jak je rodina s podlahou spokojena.

1. Proč jste zvolila tuto podlahovou krytinu?

S manželem jsme při stavbě a zařizování domu dávali přednost přírodním materiálům.Dřevěná podlaha nepřicházela v úvahu, protože dřevo již máme přiznané na stropě a jinde v interiéru, takže padla volba na přírodní marmoleum. Líbilo se nám svým vzhledem, že nic nenapodobuje (dlažbu či dřevo).

2. Jak jste spokojeni?

Po 2 letém užívání jsme víceméně spokojeni, samozřejmě se s třemi malými dětmi neubráníme škrábancům. Udržuje se velmi jednoduše, při vhodně zvolené barvě je skoro bezúdržbová. :-) Marmoleum jako spokojená uživatelka samozřejmě doporučuji, v kombinaci s podlahovým vytápěním jsme nemohli vybrat lépe.

3. Co říkáte na práci podlahářů?

S prací podlahářů jsme byli velmi spokojeni - ochota shánět mnou vybrané lišty nebo řešit vzniklé komplikace byla automatická. Na kvalitu pokládky si nemůžeme stěžovat, vše dle domluvy klapalo.

Zuzana Křížková (maminka na mateřské dovolené)

Použité dekory:

Marmoleum Fresco - dekor Eternity 3866 (kuchyň,obývací pokoj)

Marmoleum Vivace - dekor  Asian Tiger 3403 (dětský pokoj)

Marmoleum Fresco - dekor Walnut 3874 (ložnice)

Marmoleum Real - dekor Carribbean 3038 (dětský pokoj)

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650