Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Vyklízení před pokládkou

U novostavby je to jednoduché, prostory jsou prázdné a podkládka je rychlovka. Ale co když rekonstruji a nevím co s nábytkem. Děláte si starosti kam s nábytkem? Vždy najdeme řešení.

Nejjednodušší řešení je, provést výměnu podlah v celém bytě v několika fázích. A nábytek dát do místností, kde se "nic" neděje. Mnoho lidí se ptá, jestli je to možné. Ano je to možné, není to problém a je to u nás běžná praxe.

Takto jsme u zákaznice zrekonstuovali celý byt v centru Ostravy. Začli jsme od pokojů, a společné místnosti, jako je kuchyň a chodba, jsme dělali jako poslední.

Provedli jsme demontáž starého pvc s filcem, dále vyrovnání podkladu podlahy nivelační stěrkou. Nivelační stěrka schne cca. 3 dny. Tento prostor zákaznice využila k malování. Na vyschlou nivelační stěrku jsme provedli pokládku nové podlahy. V tomto případě to byla Pokládka vinylu, konkrétně EXPONA DOMESTIC WOOD.

Po nainstalování nábytku, jsme okna dodekorovali látkovou plisé roletkou.

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650