Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Pokládka nové podlahy

Od nové podlahy zákazník očekává, že mu dlouho vydrží. Základem všeho je kvalitní podklad. Musí být rovný, pevný, suchý a zbavený nečistot.

V dnešní době, kdy je kladen důraz na kvalitu, je vyrovnání podkladu podlahy samozřejmostí.

Vaše podlaha je dominantou v celé místnosti, proto klaďte důraz na výběr kvalitní podlahy a na dekor podlahy. Pokud chcete aby podlaha opravdu vynikla, hledejte výrazné barvy a vzory a použijte decentní nábytek.

Máte výrazný nábytek? Vyberte neutrální pastelové barvy. Vždy však zachovejte kontrast mezi podlahou a nábytkem. Stejná podlaha s nábytkem působí fádně a vše splývá.

Nevíte si radynovou podlahou? Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem, event. zajistíme pro Váš byt či dům designéra.

Na doladění interiéru doporučujeme použít interiérové rolety, závěsy, záclony, římské rolety apod.

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650