Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Historie od roku 2004

Vznik značky DV podlahy se datuje od roku 2004 se specializací na pokládku převážně koberců a laminátových plovoucích podlah. Naše nejčastější zakázka byla výměna koberců v kanceláří. S rostoucí náročností koncových zákazníků se naše činnost postupně přesunula i do Vašich domácností a rodinných domů. Proto jsme rozšiřovali sortiment o různé druhy PVC, lina.

S rostoucím prodejem podlah jsme v roce 2006 otevřeli naši první vzorkovou prodejnu o velikosti cca. 25m2, kde poprvé mimo podlah mohli u nás zákazníci zakoupit i žaluzie, rolety, markýzy.

V letech 2007 a 2008 proběhla v pořadu Jak se staví sen reklamní kampaň na přírodní linoleum Marmoleum. My jsme na to byli připraveni, protože jsme jako první v Ostravě získali od společnosti FORBO certifikát na pokládku přírodního linolea Marmoleum. Objem našich zakázek tvořil kolem 80% hlavně z podlahoviny marmoleum. Marmoleum se hodí jak do rodinných domů tak i do bytových domů a v neposlední řadě i do kanceláří.

V roce 2010 jsme založili společnost IMPONO s.r.o. Důvodem založení společnosti IMPONO bylo získání pobočky společnosti Servis Climax - největšího výrobce stínící techniky v ČR se statusem ZNAČKOVÁ PRODEJNA STÍNÍCÍ TECHNIKY CLIMAX. S tím souvisí i stěhování do větších prostor. Naše prodejna má cca. 100m2 a uvidíte u nás ve větším provedení jak zmiňované žaluzie, rolety tak i nejrůznější druhy podlah včetně doplňků,obvodových i přechodových lišt.

Protože rádi prodáváme jen to co dobře funguje a je kvalitní, naleznete u nás jen renomované české a zahraniční značky výrobců podlah. Z českých je to především FATRA, ze zahraničních FORBO, GERFLOOR.

Dnešní trend jsou vinylové podlahy, tato krytina je na trhu velmi dlouho a nyní je to naše nejprodávanější podlaha. Vinyl se hodí prakticky všude i do koupelny.

Jsme na trhu hezkou řádku let, realizovali jsme tisíce metrů podlah, máme tedy mnoho zkušeností a i nadále se těšíme na setkáni s Vámi.

Tým IMPONO - DV podlahy

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650