Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

FORBO Flotex®

FORBO Flotex®
FORBO Flotex®

Chcete spočítat cenu?

Váš e-mail ani telefon nikomu neprozradíme. Slouží nám výhradně k odpovědi na vaši poptávku, slibujeme.

SOUHLASÍM se zasíláním obchodních sdělení v elektronické podobě (zákon č. 480/2004 Sb. § 7). Vaše data, která uvádíte, jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.

IMPONO s.r.o., Frýdlantská 3375/7, Ostrava
tel.: 596 110 643, 737 72 66 50

Kliknutím si vyberte vzor a barvu
FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex® FORBO Flotex®

Popis podlahové krytiny - FORBO Flotex®

Flotex® je unikátní a jedinečná podlahovina na trhu. Jedná se o sametový vinyl. Kombinuje vlastnosti pružných podlahovin a koberců. Podkladem je pevný vinyl a povrch tvoří husté sametové nylonové vlákna. Vinylová vrstva je opatřena ochranou „Sanitized®“ (protiplísňová úprava). Nylonová vlákna tvoří hladký a hustý povrch, který ale není kluzký a zároveň se nezadrhává.
Použití je velice široké, od domácích prostor, až po školy, kanceláře, zdravotnická zařízení. Čištění je možné za sucha i mokra. Je odolná vůči ohni. Zajišťuje trvalou ochranu proti bakteriím a plísním. Má vynikající akustické vlastnosti. Hladký, sametový povrch je pohodlný pro chůzi.

Velký výběr dekorů najdete na naší prodejně v Ostravě!

Šíře 2 m
Celková tloušťka 4,3 mm
Délka role 30 m
Užitná třída, záruka 33
Oblast použití Bytové a komerční prostory

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650