Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Publikováno 20.05.2013

V jakých je marmoleum ® barvách?

V nabídce naleznete přes 160 různých barev. Marmoleum® a neimituje dřevo, ani jiné materiály.

Jedinečné „mramorování“

nabízí v různých provedeních několik řad přírodního linolea. Od klasického „mramorování“ v řadách Real či Dual, přes jemný vzhled řady Fresco a vícebarené hravé provedení Vivace po jednobarevnou řadu Walton. Na chuť si přijdou milovníci bílé a černé, tak i lidé experimentující v pestrých barvách. Podlahoviny marmoleum® a artoleum® vám nekladou žádné hranice pro tvoření. Můžete si opravdu vymyslet cokoliv. Vaše představy, obrazce, vám dokážeme do marmoleum® a artoleum® vyřezat ručně, složitější provedení pak svěřujeme výřezu vodní tryskou.

Chci marmoleum, ale nelíbí se mi "mramorování"

právě pro Vás společnost forbo připravila jedinečnou řadu artoleum® striato. Marmoleum se vyrábí "tažením", a dekory dřeva se "táhnou" po celé délce role. Nenajdete na niž žádný parketový vzor jen strukturu imitující dřevo. Položením striata vznikne jednolitá plocha.

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650