Odborná pokládka

Jsme specialisté na pokládku podlah. Vaši starou podlahovou krytinu odstraníme, vyrovnáme podklad a položíme novou podlahu.

O pokládce podlah

Doprava zdarma

Novou podlahu vám přivezeme až do domu. Pokud si objednáte i pokládku podlahy, nezaplatíte nic za dopravu.

Více o dopravě zdarma

Showroom v Ostravě

Přijďte si podlahy prohlédnout na vlastní oči do vzorkové prodejny DV Podlahy.cz. Najdete nás v ulici Frýdlantská 3375/7 u nádraží Ostrava–Střed .

Ukázat na mapě

Publikováno 20.05.2013

Péče o marmoleum®

Pokud se na krytině vyskytuje jen prach, postačí výborně prachový mop, který se používá bez jakýchkoli čisticích prostředků. Prachovým mopem prach nerozvíříte jako vysavačem, naopak Vám krásně stáhne prach ze všech zákoutí a rohů.

Existují 2 metody:

  1. Metoda Monel
  2. Metoda Spray

METODA MONEL:
Je vhodná pro prostory, kde není možní použít jednokotoučový stroj. Jedná se tedy o ruční aplikaci prostředků. Pokud budete metodu Monel pečlivě dodržovat, zůstane Vaše marmoleum ® dlouho krásné a bude mít svůj identický sametový vzhled.

Po instalaci marmoleum ® vyčistěte podlahu Monelem a mopem, odstraňte špinavou vodu, vytřete vodou čistou a naneste tenký film roztoku Monelu s vodou, následně nechte marmoleum ® pozvolna vyschnout.

Při běžném čištění vytřete neprve marmoleum ® prachovým mopem, abyste podlahu očistili od prachu a ostatních nečistot. Mastné a podobné skvrny vyčistěte Monelem a vlhkým mopem.

Pro periodické čištění mar­moleum ® platí podobný proces jako pro běžné čištění marmoleum ® , jen nakonec aplikujete tenkou vrstvu roztoku s Monelem a necháte marmoleum ® pozvolna vyschnout.

U příležitostné údržby vyčistěte marmoleum ® Monelem a kartáčem. Špinavou vodu odstraňte a marmoleum ® opláchněte vodou čistou. Následně na marmoleum ® aplikujte roztok s Monelem v tenké vrstvě a nechte marmoleum ® pozvolna vyschnout.
 METODA SPRAY:
Metodou Spray se rozumí strojové čištění marmoleum ® jednokotoučovým strojem. Jedná se o velmi efektivní metodu, po které si udrží marmoleum ® saténový vzhled, vyšší odolnost a rovněž se sníží přilnavost nečistot.

Po instalaci vyčistěte marmoleum ® prostředkem Forbo Cleaner a mopem. Následně odstraňte špinavou vodu vytřením, opláchněte marmoleum ® čistou vodou a vytřete, marmoleum ® nechte pozvolna uschnout. Dále vyleštěte marmoleum ® za sucha jednokotoučovým strojem s lešticí podložkou. Proveďte úplný postřik Spray aplikátorem a znovu vyleštěte marmoleum ® jednokotoučovým strojem s lešticí podložkou.Pro běžné čištění marmoleum ® postačí prachový mop a případné skvrny odstraňte Cleanerem a vlhkým mopem.

periodického čištění marmoleum ® použijte jednokotoučový stroj s lešticí podložkou, Spray použijte na místa, kde je to opravdu nutné.

Na příležitostnou údržbu vyčistěte marmoleum ® Cleanerem a jednokotoučovým strojem. Špinavou vodu setřete, marmoleum ® opláchněte vodou čistou a vytřete. Nechte marmoleum ® pozvolna uschnout. Začněte metodou Spray, vyleštěte za sucha jednokotoučovým strojem s lešticí podložkou, proveďte úplný potřik Spray aplikátorem a marmoleum ® opět vyleštěte strojem s lešticí podložkou.

Prohlédněte si podlahy našich zákazníků a inspirujte se

Podlahy jsme pokládali již v mnoha kuchyních. Podívejte se na podlahy našich zákazníků a inspirujte se kombinací různých barev a dekorů.

Zobrazit všechny reference

737 726 650